کارت ویزیت آموزشگاه علمی کلاسیک
کارت ویزیت آموزشگاه علمی کلاسیک
5 (100%) 1 امتیاز
اشتراک گذاری محصول

توضیحات محصول

کارت ویزیت آموزشگاه علمی کلاسیک

کارت ویزیت آموزشگاه علمی کلاسیک یک کارت ویزیت با طراحی تلفیقی ساده و کلاسیک است . این کارت ویزیت به خوبی می تواند پیام تبلیغاتی و یا اطلاعات شما را در اختیار مشتری قرار دهد. این کارت ویزیت بصورت لایه باز در اختیار شما قرا میگرد (فایل PSD). شما میتوانید ویرایش خود را به راحتی انجام بدید (تغییر اسم ، ایدی و غیره).

کاربرد کارت ویزیت آموزشگاه علمی کلاسیک

کاربرد این کارت ویزیت در واقع در حوزه کار خدمات فنی مانند: آموزشگاه ،زبانکده ، ریاضیکده ، واحد آموزشی ، و همه کارهای وابسته و مرتبط در این حوزه است. شما می توانید با توجه به صنف کاری خود لایه های فایل را ویرایش کنید و کارت ویزیت را کاملا شخصی سازی کنید.

ویرایش کارت ویزیت

در صورت تمایل میتوانید از طراحان سایت درخواست کنید (درخواست از طریق تلگرام واحد دریافت سفارشات) که کارت را ویرایش کرده و برای شما شخصی سازی کنند. تعرفه ویرایش برای کارت ویزیت 10 هزار تومن است که تقریبا نصف قیمت معمول است. و به عنوان خدمات ویژه از طرف گرافیک بانک ارائه میگردد.

محتوای کارت ویزیت آموزشگاه علمی کلاسیک

محتوای این کارت ویزیت عبارت است از: لوگو ، لوگو آموزشگاه ، تایپوگرافی  و غیره

طرح کارت ویزیت آموزشگاه علمی کلاسیک

طرح کارت ویزیت آموزشگاه علمی کلاسیک در واقع یک طرح استاندارد و بروز است. که رنگ غالب در آن رنگ بنفش بوده که رنگ بسیار مناسبت و مرتبط با حوزه فعالیت است. طرح کاملا لایه باز بوده و همه چیز قابل ویرایش و شخصی سازی است. این کارت ویزیت از نظر علم بازاریابی کاملا تایید شده و بعد از تایید تیم نظارت کیفی این کارت ویزیت روی سایت گرافیک بانک قرار گرفته.

 

در صورت درخواست ویرایش آنلاین این کارت ویزیت ، شما ابتدا فایل را خرید کرده سپس لینک این صفحه را برای واحد دریافت سفارشات گرافیک بانک ارسال کنید.بعد از ویرایش و شخصی سازی شما میتوانید طرح را به چاپخانه شهر خودتان برده و برای شما با قیمت خیلی کمتری چاپ کنند. در صورت تمایل هم می توانید از گرافیک بانک درخواست چاپ کنید. تا سفارش شما پس از چاپ به باربری شهر محل زندگی ارسال شود.

کارت ویزیت آموزشگاه علمی کلاسیک

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

پشتیبانی کاربران ویژه

کاربر گرامی، لطفا برای دریافت پشتیبانی کارت ویزیت خدمات فنی وارد سایت شوید.