کاربران عزیز طبق اطلاعیه جدید گوگل مروگر “google Ghrome” در بخش دانلود باگ دارد و در دانلود بعضی فایل ها اختلال به وجود می آید. لطفا جهت دانلود فایل از مرورگری غیر از کروم استفاده کنید. اگر بعد از تغییر مرورگر باز هم دانلود انجام نشد با پشتیبانی در ارتباط باشید.

لطفا موقع دانلود با اشتراک ویژه برای هر فایل فقط یک بار روی گزینه “دانلود با اشتراک ویژه” کلیک کنید. در صورتی که 2 بار کلیک کنید به این معنا میباشد که 2 فایل از سهمیه روز شما کسر میشود حتی اگر فایل تکراری باشد. پس لطفا دقت کنید بعد از کلیک روی دکمه صبر کنید تا دانلود شروع شود و از کلیک های دوباره خوداری کنید.

اگر موقع باز کردن فایل فشرده با خطا مواجه شدید فقط کافیست نرم افزار winrar را آپدیت کنید. چون تمام فایل ها با آخرین ورژن فشرده میشوند و در بعضی ورژن های قدیمی باز نمیشوند. سعی کنید همیشه آخرین ورژن نرم افزار را نصب داشته باشید. یا از نرم افزار جدید 7zip استفاده کنید. در پایین میتوانید آخرین ورژن نرم افزارها را دانلود کنید. برای مشاهده آموزش ویدئو نحوه نصب و رفع خطا باز نشدن فایل فشرده اینجا کلیک کنید.

برای باز کردن فایل در فتوشاپ ابتدا روی فایل دانلود شده دو بار کلیک کنید وقتی فتوشاپ باز شد در پنل لایه ها ( اگر پنل لایه ها در فتوشاپ نبود کلید F7 کیبورد را بزنید ) روی فولدر موجود کلیک راست کنید و گزینه Ungroup Layers را انتخاب کنید تا طرح ظاهر و آماده استفاده شود. معمولا فولدر در پنل لایه ها با این نام قرار میگیرد “ طراحی شده در وبسایت گرافیک بانک ” همچنین برای مشاهده فیلم نحوه باز کردن فایل PSD اینجا کلیک کنید.

 

 

بعضی مواقع به علت نصب نبودن برخی فونت ها روی سیستم شما ، در موقع باز کردن فایل های لایه باز در فتوشاپ این ارور به شما نمایش داده میشود. برای حل این مشکل شما پک فونت هایی که تیم طراحی از آن ها استفاده می کند را از لینک زیر دانلود و نصب کنید تا این مشکل برطرف شود ، البته بعضی فونت ها مثلا ایران سنس ، ایران یکان ، آوینی و انجمن باید به صورت لایسنس و با مجوز از سازنده ان ها خریداری شود و ما اجازه انتشار آن ها را نداریم.

تمام آموزش های گرافیک در وبسایت قابل دانلود با اشتراک ویژه نیستند و فقط به صورت تکی میتوان آن ها را خرید کرد همچنین بعضی از فایل که از منابع خارجی دانلود و خریداری شدند امکان دانلود آن ها با اشتراک ویژه وجود ندارد البته این تعداد فایل ها خیلی کم بوده و درصد بسیار کمی از خزانه را تشکیل می دهند. این فایل ها با علامت ستاره سبز در گوشه تصویر محصول مشخص شده اند.

اگر بدون ثبت نام از وبسایت خرید کردید سیستم به صورت اتوماتیک با مشخصاتی که هنگام خرید وارد کردید ، شما را ثبت نام و مشخصات اکانت کاربری را به ایمیـل شما ارســـال میکند. این مشخصات در قسمت صنـدوق ورودی ایمیل ها یا در بخش هرزنامه ( spam ) قابل مشاهده است.

تصاویر وکتور معمولا با پسوند EPS در اختیار شما عزیزان قرار میگیرند. برای ویرایش این فایل ها میتوانید از نرم افزار illustrator استفاده کنید. و برای استفاده بصورت تصویر با فتوشاپ هم قابل استفاده است.