موکاپ دارو کپسول
موکاپ دارو کپسول
5 (100%) 1 امتیاز
اشتراک گذاری محصول

توضیحات محصول

موکاپ دارو کپسول

موکاپ دارو کپسول در واقع یک پیش نمایش زیبا ، مدرن و کاربردی است که می تواند طرح نهایی و آماده دارو را با سبکی خاص به مشتری نشان دهد.

ویرایش موکاپ دارو کپسول

موکاپ دارو کپسول طرحی است که می توانید به راحتی ویرایش و شخصی سازی کنید. در این فایل همه لایه های طرح موکاپ نام گذاری شده تا شما بتوانید جزئی ترین تغییرات را روی موکاپ (Mockup) به راحتی اعمال کنید. در این فایل لایه اسمارت آبجکت اصلی تغییر موکاپ با رنگ سبز مشخص شده تا دیگر نیازی به گشتن در بین لایه ها برای پیدا کردن اسمارت آبجکت اصلی نباشد.

موکاپ دارو کپسول اندازه و کیفیت

این موکاپ سایز بزرگ بوده و رزولیشن بالایی دارد. می توانید از این موکاپ (Mockup) زیبا و کاربردی در فضای مجازی ، چاپ و غیره به راحتی و بدون افت کیفیت استفاده کنید.

موکاپ دارو کپسول وآموزش استفاده

موکاپ دارو کپسول کاملا لایه باز است و لایه ها به زبان فارسی نام گذاری شده اند. شما می توانید روی اسمارت آبجکتی که با رنگ سبز مشخص شده کلیک کنید و در سند باز شده (Psb) ابتدا طرح خود را قرار بدید یا طراحی کنید سپس روی گزینه ذخیره کلیک کنید می توانید از میانبر (Shortcut) Ctel +S طرح خود را روی موکاپ (Mockup) ذخیره کنید. حال می بینید که روی طرح اصلی موکاپ ، طرح شما اعمال شده. (برای یادگیری بهتر استفاده از انواع موکاپ و همچنین طراحی موکاپ در بخش آموزش های سایت همراه ما باشید). همچنین در کانال سایت هر هفته چند فایل آموزشی رایگان قرار می گیرد.

تاثیر فایل موکاپ

امروزه استفاده از فایل های موکاپ با توسعه شبکه های اجتماعی و فضای مجازی چندین برابر شده و به ابزار مورد نیاز و واجب طراحان ، گرافیست ها  ، چاپخانه دارن و غیره تبدیل شده است. در واقع مشتری نیاز دارد که تصور نزدیکی از طرح آماده خود را ببیند . با دیدن فایل خام و چاپی تصور دقیق و حتی نزدیکی به فایل نهایی نخواهد داشت که با استفاده از فایل های موکاپ (Mockup) می توان این نقص را برطرف کرد. برای دانلود فایل های گرافیک بانک می توانید به صورت تکی اقدام به خرید کنید یا با عضویت ویژه در وب سایت بصورت رایگان فایل های وب سایت را دانلود کنید.

 موکاپ دارو کپسول

 موکاپ دارو کپسول

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

پشتیبانی کاربران ویژه

کاربر گرامی، لطفا برای دریافت پشتیبانی موکاپ گردنبند قلب وارد سایت شوید.