طرح کارت ویزیت آموزش گیتار
امتیاز به این مطلب
اشتراک گذاری محصول

توضیحات محصول

طرح کارت ویزیت آموزش گیتار

طرح کارت ویزیت آموزش گیتار یک کارت ویزیت با طراحی تلفیقی لاکچری و مدرن است و به خوبی می تواند پیام تبلیغاتی و یا اطلاعات شما را در اختیار مشتری قرار دهد. این کارت ویزیت بصورت لایه باز در اختیار شما قرا میگرد (فایل PSD) و شما میتوانید ویرایش خود را به راحتی انجام بدید (تغییر اسم ، ایدی و غیره).

کاربرد طرح کارت ویزیت آموزش گیتار

کاربرد این کارت ویزیت در واقع در حوزه کار موسیقی مانند: آموزش گیتار ، آموزشگاه موسیقی ، آموزش خوانندگی ، و همه کارهای وابسته و مرتبط در این حوزه است. شما می توانید با توجه به صنف کاری خود لایه های فایل را ویرایش کنید و کارت ویزیت را کاملا شخصی سازی کنید.

ویرایش کارت ویزیت

در صورت تمایل می توانید از طراحان سایت درخواست کنید (در منوی بالای وب سایت بخش درخواست ویرایش) که کارت را ویرایش کرده و برای شما شخصی سازی کنند. توضیحات تکمیلی در مورد نحوه درخواست ویرایش کارت ویزیت در انتهای همین پست قرار گرفته. این خدمات به عنوان خدمات ویژه از طرف گرافیک بانک ارائه میگردد.

محتوای طرح کارت ویزیت آموزش گیتار

محتوای این کارت ویزیت به خوبی پیام صاحب کارت را به مخاطب می رساند. این کارت ویزیت هم از نظر اصول طراحی و علم بازاریابی کاملا تاییده شده است.

طرح کارت ویزیت آموزش گیتار

طرح کارت ویزیت آموزش گیتار در واقع یک طرح استاندارد و بروز است. که رنگ غالب در آن رنگ مشکی بوده که رنگ بسیار مناسبت و مرتبط با حوزه فعالیت است. طرح کاملا لایه باز بوده و همه چیز قابل ویرایش و شخصی سازی است. این کارت ویزیت از نظر علم بازاریابی کاملا تایید شده و بعد از تایید تیم نظارت کیفی این کارت ویزیت روی سایت گرافیک بانک قرار گرفته. شما می توانید طرح های گرافیک بانک را به صورت تکی خریداری کنید یا عضو ویژه سایت شوید و به صورت رایگان از تمام طرح های سایت استفاده کنید.

در صورت درخواست ویرایش آنلاین این کارت ویزیت ، شما ابتدا فایل را خرید کرده سپس از منوی بالای سایت بخش درخواست ویرایش یک درخواست ارسال کنید . بعد از ویرایش و شخصی سازی شما می توانید طرح را به چاپخانه شهر خود ببرید و بدون احتساب هزینه طراحی کارت ویزیت را برای شما چاپ کنند . در صورت تمایل هم می توانید از گرافیک بانک درخواست چاپ کنید. تا سفارش شما پس از چاپ به باربری شهر محل زندگی ارسال شود.

طرح کارت ویزیت آموزش گیتار

برچسب , , , , , ,
پسوند فایل PSD
حجم فایل دانلود 1 مگابایت
ابعاد 6 × 9

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of

پشتیبانی کاربران ویژه

کاربر گرامی، لطفا برای دریافت پشتیبانی طرح کارت ویزیت آموزش گیتار وارد سایت شوید.