آموزش زیبراش ساخت کاراکتر
آموزش زیبراش ساخت کاراکتر
5 (100%) 1 امتیاز
اشتراک گذاری محصول

توضیحات محصول

آموزش زیبراش ساخت کاراکتر

آموزش زیبراش ساخت کاراکتر یک آموزش بسیار کاربردی و مقدماتی است که برای ساخت کارکتر فانتزی ویژه بازی ها بسیار مناسب و مفید خواهد بود. در این آموزش شما حجاری را به شکل مقدماتی و کاربردی یاد خواهید گرفت. این آموزش با زبان انگلیسی است ولی آموزش به نحوی تهیه شده که حتی بدون نیاز به شیدن گفتار می توانید صد در صد آموزش را یاد بگیرید آن هم به خاطر ریتم استاندارد آموزش و استفاده از افکت های زیبای آموزشی است. شما می توانید این آموزش را الان از گرافیک بانک دانلود و یاد بگیرید. نرم افزار ZBrush یکی از نرم افزار های پرکاربرد در حوزه جلوه های ویژه و بازی سازی است.

آموزش زیبراش ساخت کاراکتر

آموزش زیبراش ساخت کاراکتر

آموزش زیبراش ساخت کاراکتر ، محتویات

آموزش زیبراش ساخت کاراکتر یک آموزش با محتویات بسیار غنی است که شما علاوه بر یاد گیری ساخت کاراکتر ساده در ZBrush به ابزار هایی که در این آموزش استفاده می شوند مسلط تر و کاربرد درست آن ها را فرا خواهید گرفت. تمام آموزش های گرافیک بانک توسط تیم آموزش تهیه و یا از منابع خارجی دریافت می شوند که بعد از بهینه سازی روی وب سایت منتشر می شوند. این منابع خارجی را می توان به چند دسته تقسیم کرد. یک طراحان مطرح جهان در شاخه های مختلف طراحی که آموزش هایی را جهت تدریس انلاین در وب سایت ها و شبکه های خود منتشر می کنند. دوم سایت های بزرگ و مطرح آموزشی. سه کمپانی های سازنده نرم افزار ها برای معرفی قدرت نرم افزار های خود آموزش هایی را به صورت محدود منتشر می کنند. چهارم شبکه های اجتماعی که آموزش های اختصاصی در آنها منتشر می شود. توجه داشته باشید همه آموزش های گرافیک بانک به زبان فارسی ترجمه خواهند شد ولی زمان آن ها مشخص نیست کسانی که نسخه انگلیسی یک آموزش را خریداری کنند. بعد از انتشار نسخه فارسی آن ، بصورت رایگان نسخه فارسی برای آن ها ارسال خواهد شد. معمولا قیمت نسخه فارسی یک آموزش دو برابر نسخه انگلیسی آن است. یعنی کسانی که نسخه انگلیسی را دانلود کنند 50% تخفیف دریافت خواهند کرد.

آموزش زیبراش ساخت کاراکتر

مشخصات آموزش زیبراش ساخت کاراکتر

شما در جدول زیر می توانید مشخصات فیلم این آموزش را مشاهده کنید از جمله نوع آموزش ، فرمت فیلم آموزش ، مدت زمان آموزش ، کیفیت فیلم آموزشی و …

زبان انگلیسی (به محض انتشار نسخه فارسی رایگان ارسال می شود)
کیفیت FULL HD 1080
نوع آموزش گفتاری
فرمت MP4
زمان 35 دقیقه

آموزش زیبراش ساخت کاراکتر

 

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

پشتیبانی کاربران ویژه

کاربر گرامی، لطفا برای دریافت پشتیبانی آموزش تغییر رنگ مو در فتوشاپ وارد سایت شوید.