آموزش افکت پخش ذرات در کورل دراو
آموزش افکت پخش ذرات در کورل دراو
امتیاز به این مطلب
اشتراک گذاری محصول

توضیحات محصول

آموزش افکت پخش ذرات در کورل دراو

آموزش افکت پخش ذرات در کورل دراو یک آموزش فانتزی برای ایجاد افکت پخش تصویر به صورت ذرات مستطیلی شکل. این آموزش با زبان انگلیسی است ولی آموزش به نحوی تهیه شده که حتی بدون نیاز به شیدن گفتار می توانید صد در صد آموزش را یاد بگیرید آن هم به خاطر ریتم استاندارد آموزش و استفاده از افکت های زیبای آموزشی است. شما می توانید این آموزش را الان از گرافیک بانک دانلود و یاد بگیرید.

آموزش افکت پخش ذرات در کورل دراو

آموزش تایپوگرافی خطی در ایلوستریتور ، محتویات

آموزش تایپوگرافی خطی در ایلوستریتور یک آموزش با محتویات بسیار غنی است که شما علاوه بر یاد گیری افکت پخش ذرات در نرم افزار corel draw به ابزار هایی که در این آموزش استفاده می شوند مسلط تر و کاربرد درست آن ها را فرا خواهید گرفت. تمام آموزش های گرافیک بانک توسط تیم آموزش تهیه و یا از منابع خارجی دریافت می شوند که بعد از بهینه سازی روی وب سایت منتشر می شوند. این منابع خارجی را می توان به چند دسته تقسیم کرد. یک طراحان مطرح جهان در شاخه های مختلف طراحی که آموزش هایی را جهت تدریس انلاین در وب سایت ها و شبکه های خود منتشر می کنند. دوم سایت های بزرگ و مطرح آموزشی. سه کمپانی های سازنده نرم افزار ها برای معرفی قدرت نرم افزار های خود آموزش هایی را به صورت محدود منتشر می کنند. چهارم شبکه های اجتماعی که آموزش های اختصاصی در آنها منتشر می شود. توجه داشته باشید همه آموزش های گرافیک بانک به زبان فارسی ترجمه خواهند شد ولی زمان آن ها مشخص نیست کسانی که نسخه انگلیسی یک آموزش را خریداری کنند. بعد از انتشار نسخه فارسی آن ، بصورت رایگان نسخه فارسی برای آن ها ارسال خواهد شد. معمولا قیمت نسخه فارسی یک آموزش دو برابر نسخه انگلیسی آن است. یعنی کسانی که نسخه انگلیسی را دانلود کنند 50% تخفیف دریافت خواهند کرد.

مشخصات آموزش افکت پخش ذرات در کورل دراو

شما در جدول زیر می توانید مشخصات فیلم این آموزش را مشاهده کنید از جمله نوع آموزش ، فرمت فیلم آموزش ، مدت زمان آموزش ، کیفیت فیلم آموزشی و …

زبان بی کلام (به محض انتشار نسخه فارسی رایگان ارسال می شود)
کیفیت HD 720
نوع آموزش
فرمت MP4
زمان 9 دقیقه

 آموزش افکت پخش ذرات در کورل دراو

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

پشتیبانی کاربران ویژه

کاربر گرامی، لطفا برای دریافت پشتیبانی آموزش تغییر رنگ مو در فتوشاپ وارد سایت شوید.