طراحی لوگو

مجموعه گرافیک بانک با همکاری اعضای نخبه در زمینه گرافیک و دیزاین آماده طراحی و اجرای پروژه های شما ، در  صنف های مختلف از جمله وبسایت ها ، فروشگاه ها و سازمان ها میباشد. همچنین قبل از درخواست میتوانید از مشاوره کارشناسان ما بهره مند شوید.

پلن A

مناسب کسب و کارهای کوچک
500 هزار تومان
  • طرح های ارسالی : 2
  • تحویل : 7 روز کاری
  • قابلیت ویرایش : دارد

پلن B

مناسب کسب و کارهای متوسط
900 هزار تومان
  • طرح های ارسالی : 4
  • تحویل : 15 روز کاری
  • قابلیت ویرایش : دارد
محبوب کاربران

پلن X

مناسب کسب و کارهای بزرگ
1500 هزار تومان
  • طرح های ارسالی : 7
  • تحویل : 30 روز کاری
  • قابلیت ویرایش : دارد

Logo design

طراحی لوگو ، در ابتدا تعریف مختصری از لوگو داشته باشیم . لوگو یک نشانه‌ی گرافیکی است که می‌تواند به صورت علامت، سمبل، نوشتار و یا ترکیبی از این‌ها طراحی شود. این نشانه گرافیکی به وسیله شرکت‌های تجاری، تولیدی و صنعتی و هم‌چنین کسب وکارهای کوچک استفاده می‌شود تا از این طریق نوع خدمات اهداف و محصولشان را سریع‌تر به مخاطب معرفی کنند. به واسطه خلاقیت، منحصر به فرد بودن و بصری بودن در اذهان حک شده و ماندگاری بیشتری در ذهن مخاطب داشته باشند.

طراحی لوگو کسب و کارتان را به طراحان نخبه گرافیک بانک بسپارید. حتما برای شما این سوال ایجاد می شود که چرا گرافیک بانک؟ گرافیک بانک با جذب نخبه های طراحی کشور و اساتید دانشگاهی در زمینه بازاریابی و تبلیغات یه تیم حرفه ای در زمینه گرافیک و بازریابی تشکیل داده است. تمام طرح های که توسط تیم گرافیک بانک اجرا شده اند از نظر علم بازاریابی و زیبایی طراحی بی نظیر و رضایت صد در صدی مشتریان را به ارمغان آورده اند.

شرایط و نحوه

زمان شروع طراحی بعد از تایید اطلاعات ارسالی شما توسط کارشناس و پرداخت انجام خواهد شد.

زمان تحویل سفارش درج شده در پنل تقریبی است و احتمال سریعتر یا دیر آماده شدن سفارش وجود دارد .

بعد از تایید نهایی شما لوگو در چند فرمت مختلف برای شما ارسال میشود. فرمت ها عبارت اند از : PSD / AI / PNG

بستگی به پلن انتخابی گروه طراحی ما هدیه ای برای صاحب سفارش در نظر گرفته است. که مشتری میتواند یکی از آن ها را انتخاب کند . این هدیه ها عبارت اند از : طراحی کارت ویزیت / طراحی اینترو / طراحی تراکت / طراحی سربرگ . این هدیه با سلیقه طراحان ما انجام میشود و امکان ویرایش وجود ندارد.

پس از آماده شدن طرح های اولیه شخص سفارش دهنده باید نسب به انتخاب یکی از آنها اقدام کند. طرح انتخابی اگر نیاز به ویرایش داشته باشد. گروه طراحی موظف به اجرای ویرایش ها است.

 در ابتدا شما میتوانید از طریف چت آنلاین با کارشناسان ما در ارتباط باشید و بعد از نهایی شدن سفارش ارتباط های بعدی به علت ارسال و دریافت تصاویر از طریق تماس صوتی امکان پذیر نیست  و با مشتری از طریق پیام رسان های واتساپ یا تلگرام ارتباط برقرار خواهد شد.

بخشی از طرح های اجرا شده

0
لوگو های اجرا شده تا کنون